ЛНР та ДНР – міжнародні терористи

Підпишіть петицію, щоб можновладці почули голос народу!

banner


ПІДПИСАЛИ ВЖЕ 2488 ОСІБ

Міжнародна спільнота має визнати бойовиків ЛНР та ДНР міжнародними терористами. У зв’язку з цим звертаємося до Генеральної прокуратури, Міністерства юстиції України з вимогою подати відповідні документи на розгляд Міжнародного суду. Також звертаємося до Міністерства закордонних справ України з вимогою підняти це питання в ООН.

Важливо: якщо ДНР та ЛНР буде визнано міжнародними терористами, то країни, якіспівпрацюватимуть з бойовиками, вважатимуться міжнародними спонсорами тероризму. Тобто Росія потрапить під нові санкції та стане більш ізольованою від світової економіки.

Згідно з законодавством, міжнародний тероризм – це:
– викрадення, захоплення, катування, вбивства ні в чому не винних людей;
– насильницькі діяння у світовому чи регіональному масштабі, у тому числі за підтримки окремих держав;
– зруйнування важливих господарських об’єктів, систем життєзабезпечення, комунікацій;
– застосування (та загроза застосування) ядерної, хімічної, біологічної та іншої зброї.

Сьогодні на Донбасі спостерігаємо всі прояви міжнародного тероризму з боку проросійських бойовиків та путінських найманців. Щодня шпальти газет рясніють інформацією про вбивства, катування, зґвалтування та викрадення людей. Наших братів, синів та чоловіків вбивають з мінометів та «Градів». Війна на Сході забрала життя близько тисячі військових, поранено щонайменше 3627 осіб. Жертвами терористів також стали 298 пасажирів малайзійського лайнеру.

І це – лише офіційна статистика! Багато звірств терористів залишаються поза кадром.

З 5 вересня на Сході діє режим припинення вогню, однак проросійських бойовиків нічого не зупиняє – вони продовжують завдавати удари з артилерії, обстрілювати житлові квартали та позиції сил АТО.

Крім того, бойовики грубо порушили мінські домовленості, провівши так звані «вибори» в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Голосування під дулами автоматів і танків засудила вже вся світова спільнота.

Натомість Росія визнала ганебні «вибори» у терористів. На сьогодні в України є низка незаперечних доказів підтримки Москвою бойовиків: зброєю, технікою та грошима.

Ми не маємо права і далі терпіти їхні знущання над нашим народом і вимагаємо зупинити анархію терористів!

Міжнародна спільнота має притягнути бойовиків до відповідальності, а українські посадовці – почути народ та докласти максимум зусиль для визнання проросійських сепаратистів міжнародними терористами.

Вкажіть свій e-mail та натисніть «Підтримати»

The profile image of NashaVarta
Новий документальний фільм від Babylon'13 Дембель "Після того як заглянеш смерті в лице – дивишся на життя... fb.me/3uq3VndwN 15 hours ago
Вражаючий виступ Джамали на відборі до Євробачення Кримськотатарська співачка обрала для конкурсу глибоку ліричну... fb.me/2nKRah2Ht 16 hours ago
Хочеш побороти корупцію? Не давай хабарі! Ти навіть не уявляєш, як багато залежить від тебе! fb.me/42ZvrsaLZ 16 hours ago